Kontakt

Behöver du hjälp eller vill ha svar på någon fråga kan du alltid kontakta oss. Kontaktuppgifter hittar du här nedan.

Är du kund och vill göra en felanmälan kan du göra det under fliken felanmälan.

Förvaltare

Martin Backstig

0382-152 41 martin.backstig@savsjo.se
Uthyrning / Administration

Charlotte Crona

0382-151 96 charlotte.crona@savsjo.se
Administrativ assistent

Torbjörn Johansson

0382-153 54 torbjorn.johansson@savsjo.se
Boendekonsulent

Barbro Sundbäck-Davidsson

0382-152 39 barbro.sundback-davidsson@savsjo.se
Ekonomi

Kate Andersson

0382-152 40 kate.andersson@savsjo.se
Förvaltningssamordnare

Kennet Säll

0382-152 45 kennet.sall@savsjo.se
Projektledare

Anneli Patriksson

0382-152 58 anneli.patriksson@savsjo.se
Projektledare

Joakim Persson

0382-152 47 joakim.persson@savsjo.se
Projektledare / Underhåll

Andréas Persson

0382-152 17 andreas.persson@savsjo.se